• Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 0
  • Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 1
  • Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 2
  • Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 3
  • Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 4
  • Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka 5

Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt skate rolki dla dorosłych podwójne rolki kołki 2 koła równoważenia deskorolka Obniżka

zł647.83 zł414.61
  • Następnego dnia wysyłka
  • Wysokiej jakości
-
+

Utwór wrotki cykl skuter Freestyle scooter stunt łyżwy rolki dorośli podwójne rolki kołki 2 koła wyważenie deskorolka

Dane techniczne: nazwa: tor rolkowy łyżwiarka kolor: czarny, czerwony, niebieski nadający się ludzie:młodzież/ dorośli styl:prążkowane cykl Materiał: tworzywo ABS Materiał kółka: PU pedał: około 16*13 cm rozmiar koła: średnica wewnętrzna: około 15,5 cm, średnica wewnętrzna: około 24,5 cm Uwagi: to cios deskorolka, a nie elektryczny deskorolka!Uwagi: przed jazdą kalenicy, proszę uważnie przeczytać poniższe instrukcje dotyczące bezpieczeństwa!Kwestie bezpieczeństwa: przed jazdą załóż wygodne, sportowe lub sportowe ubrania, załóż buty na płaskiej podeszwie lub buty gumowe; dzieci-nowicjusze muszą znajdować się pod opieką dorosłych; nie próbuj jechać zbyt szybko, nie klaskać hamulcami; zestaw ochronny zalecane do jazdy konnej!Opakowanie: 1 x skate

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji przez 7 dni nie zostanie uznany za używany, a my nie przyjmiemy zwrotu lub wymiany.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki ponosi kupujący.Zwrócona przesyłka powinna być ПРЕДОПЛАЧЕНА; nie przyjmujemy żadnych przesyłek bez przedpłaty kosztów wysyłki.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu.I kupujący musi podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój PO#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę płatności po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów, dołączonych do zestawu, po tym, jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję na Uwserwis.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

Jeśli chcesz zwrócić towar, prosimy, napisz swój Uwserwis.pl ID, adres e-mail, numer kontaktowy, przyczynę zwrotu i dowód.Przedmiot musi być nowy i nieuszkodzony, aby można go było sprzedać ponownie.Co do kosztów wysyłki, to kierujemy się następującymi zasadami.

PRZYCZYNY РЕТУРЕНА

KOSZT ZWROTU

KOSZT PONOWNEGO WYSŁANIA

UWAGI

Co do kosztów wysyłki przez sprzedawcę, to zwrócony towar musi być wypłacane zaliczki w wysokości kosztów wysyłki.Koszt wysyłki zostanie zwrócony nabywcy z odbiorem towaru.Proszę, wybierz zwykły sposób dostawy dla przesyłki zwrotnej.

Niewłaściwy Przedmiot

Sprzedawca

Sprzedawca

Kupujący nie podoba uzyskany towar

Kupujący

Kupujący

Zły rozmiar

Kupujący

Kupujący

Różnica w kolorze, drobne ślady szalik i inne niespełniających problemy

Kupujący

Kupujący

Przed wysłaniem towaru zawsze ściśle sprawdzić jego jakość, aby uniknąć problemów z jakością.Jakość zawsze wiąże się z ceną, dlatego możemy zagwarantować najwyższą jakość w cenie.Ale nie porównuj jakości najlepszej ceny z niską ceną.

Dążymy do poprawy naszych usług.Twoja opinia jest dla nas ważna.Proszę, zostaw komentarz, aby powiadomić nas o tym, że towar został odebrany, a my, z kolei, odpowiemy opinię na temat transakcji.Z jakiegokolwiek powodu, dla którego masz zamiar zostawić nam negatywny komentarz, skontaktuj się z nami, zanim pozwolić nam pomóc.

  • Колесное Urządzenie: lampy
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Dwukołowy deskorolka
  • Materiał Obudowy: BRZUSZNEJ PRASA
  • Wiek: Dorosły
  • Pokój Koła: 2
  • Obowiązujące Ludzie: Młodzież

Przegląd Towaru

Pokrewne produkty

2.4 G восьмиступенчатый stop koparka 1:24 bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania koparka twórczy przenośny ekologiczne zabawki RC truck model zabawki Opinie

2.4 G восьмиступенчатый stop koparka 1:24 bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania koparka twórczy przenośny ekologiczne zabawki RC truck model zabawki


2.4 G Восьмиступенчатый Stop Koparka 1:24 Bezprzewodowy Pilot Zdalnego Sterowania Koparka Creative Przenośny Ekologiczna Zabawka Cechy: Zaokrąglone narożniki, bardzo gładkie i nie uszkodzą skórę dziecka. Wykonane z przyjaznego dla środowiska tworzywa sztucznego . Doskonałe wprowadzenie dla małego dziecka! Wielokierunkowy pilot zdalnego sterowania, zł142.22

zł85.33

Retro Aligator sztuczna skóra torby kobiety jednolity kolor ramię pachy Torba damska moda podróży tramp-portfel Opinie

Retro Aligator sztuczna skóra torby kobiety jednolity kolor ramię pachy Torba damska moda podróży tramp-portfel


Retro Aligator sztuczna skóra torby kobiety jednolity kolor ramię pachy Torba damska moda podróży tramp-portfel Funkcja: Wzór aligatora, w kształcie półksiężyca. PU skórzany materiał, miękki i wytrzymały, stylowy. Specyfikacja: Materiał: PU Rozmiar: 35x28x6 cm/13.8*11*2.36 w Wysokość rączki: 35 cm/13,8 cala Kolor: Czarny, Brązowy, zł28.83

zł15.56

49FT odkryty pancerny 15 metrów LC-LC duplex 9/125 OS1 3.0 mm jednomodowy kabel światłowodowy patchcord zworka LC na LC LC/PC-LC/PC Opinie

49FT odkryty pancerny 15 metrów LC-LC duplex 9/125 OS1 3.0 mm jednomodowy kabel światłowodowy patchcord zworka LC na LC LC/PC-LC/PC


49FT Outdoor Armored 15Meters LC-LC DUPLEX SM 9/125 OS1 3.0 mm Single-mode Fiber Optic Cable Patch Cord Jumper LC TO LC LC/PC-LC/PC Metalowy pancerz, silna wytrzymałość na rozciąganie! Opis: 15 metrów,średnica opancerzony kabel,9/125,L C/PC-LC/PC duplex,jednomodowy Duża elastyczność i wytrzymałość dzięki metalowej osłonie a umieszczone w solidnej zewnętrznej

zł84.33