• ONTi FTTH SC APC szybkie złącze однорежимный światłowodowy SC UPC szybkie złącze światłowodowe szybki adapter ogon 0
  • ONTi FTTH SC APC szybkie złącze однорежимный światłowodowy SC UPC szybkie złącze światłowodowe szybki adapter ogon 1
  • ONTi FTTH SC APC szybkie złącze однорежимный światłowodowy SC UPC szybkie złącze światłowodowe szybki adapter ogon 2
  • ONTi FTTH SC APC szybkie złącze однорежимный światłowodowy SC UPC szybkie złącze światłowodowe szybki adapter ogon 3

ONTi FTTH SC APC szybkie złącze однорежимный światłowodowy SC UPC szybkie złącze światłowodowe szybki adapter ogon Obniżka

zł158.16 zł79.08
  • Następnego dnia wysyłka
  • Wysokiej jakości
-
+

ONTi nowy SC światłowód szybkie złącze FTTH SC APC/UPC однорежимный szybkie złącze

Cechy:

1. nadające się do użycia projekt FTTH 2. Polna instalacja 3. Straty wstawiania mniej niż 0,3 DB 4. Metalowa V-kształtna jamy działa dobrze w wysokich i niskich temperaturach 5. Instalacja mniej niż 1 minuta 6. niezawodne i doskonałe parametry optyczne 7. test kabla na rozciąganie, zgodnie z normą Telcordia GR-326-COR

Aplikacja:

1. rozdzielnice ramy 2. konserwacja lub naprawa awaryjna światłowodowych sieci 3. łączeniowe panelu 4. gniazdka FTTH 5. Polowa słowo

POLECENIE

Parametry Techniczne

Dotyczy

Kabel upadku / kryty kabel

Włókno gęstego bufora 0.9 mm, kabel upadku 2.0 mm, 3.0 mm

Średnica włókien optycznych

CM(9/125), MM(50/125, 62,5/125)

125 µm ( 657A i 657B )

Średnica gęstego bufora

250 µm

Tryb włókna

Tryb single

Czas pracy

Około 100 Z(bez przycinania włókna)

Utrata wstawić

≤ 0.3 db(1310 nm i 1550 nm)

Powrotna utrata

> 55 db

Wytrzymałość mocowania nagiego włókna

>5 N

Wytrzymałość mocowania uchwytu nagiego włókna

>10 N

Granica wytrzymałości

>50 N

Korzystanie temperatury

-40~+75°C

Online wytrzymałość na rozciąganie (20 H)

IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db

Wytrzymałość mechaniczna (500 razy)

IL ≤ 0,5 db RL ≤ 5 db

Test lądowania (wysokość lądowania 4 m,jeden raz w każdym kierunku, tylko 3 razy)

IL ≤ 0.3 dB

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Zewnętrzna Powłoka: 250um
  • Powtarzalność Montażu: 5 razy
  • Powrotna Utrata: Ponad 50 db
  • Średnica Włókna: 125ум
  • Kompatybilny: мелланокс
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Temperatury Cykl: IL
  • marka: Онти
  • Typ Złącza: SC/UPC
  • Ciśnienie Atmosferyczne: 60kpa~160kpa
  • Dowód: CE
  • Numer Modelu: ONT-SC-QC-55mm
  • Odpowiedni Kabel: Kabel 0.9 mm, 2.0 mm, 3.0 mm; kabel upadku 2.0x3.0mm FTTH
  • Temperatura Pracy: Od -40 do 85 stopni Celsjusza
  • Tłumienność: 0,2 db (maks. co 0,5 db)
  • Trwałość Instalacji: Ponad 500 razy
  • Temperatura przechowywania: Od -40 do 85 stopni Celsjusza

Robyn Mclaughlin
2021-01-01
5/5
Recommend very good product
Va Zaberova
2020-11-12
5/5
Otimo
Rita Peffer
2020-08-29
1/5
Ruim
Ohgeejp3
2020-12-23
5/5
otimo

Przegląd Towaru

Pokrewne produkty

Darmowa wysyłka elektrody ILSINTECH EI-14 Keyman-s1 Fusion Splicer elektrody Opinie

Darmowa wysyłka elektrody ILSINTECH EI-14 Keyman-s1 Fusion Splicer elektrody


Darmowa wysyłka elektrody ILSINTECH EI-14 Keyman-s1 Fusion Splicer elektrody

zł88.17

Darmowa wysyłka AUA 1 Mw Czerwone światło lasera kabel światłowodowy tester wizualny lokalizator uszkodzeń sprawdzenie optyczny miernik mocy dla 1-5 km Opinie

Darmowa wysyłka AUA 1 Mw Czerwone światło lasera kabel światłowodowy tester wizualny lokalizator uszkodzeń sprawdzenie optyczny miernik mocy dla 1-5 km


Dane techniczne: Długość fali: 650 Nm Moc wyjściowa: 1 Mw Złącze: ogólny złącze 2,5 mm(SC/FC/ST) Częstotliwość: 1 Hz Moc: 1,5 w*2 AAA Temperatura pracy: od -10 do +45 Wymiary: 118*33.6*19.2 mm Zasięg:1-5 km Materiał: powłoka z tworzywa sztucznego Produkt nie zawiera baterii zł47.42

zł37.95

1.25 G BIDI 20KM 1000BASE 1310nm/1550nm WDM DDM, SFP moduł włókna urządzenie nadawczo-odbiorcze światłowód moduł Opinie

1.25 G BIDI 20KM 1000BASE 1310nm/1550nm WDM DDM, SFP moduł włókna urządzenie nadawczo-odbiorcze światłowód moduł


1.25 Gbps SFP Bidirectional urządzenie nadawczo-odbiorcze, 20km osiągnie 0°C~+70°C, z cyfrowym diagnostycznym kontrolą lista opakowania: LC 1.25 G SFP BiDi TX1550nm/RX1310nm 1 część LC 1.25 G SFP BiDi TX1310nm/RX1550nm 1 część Dane techniczne 1.podwójna prędkość transmisji danych-1,25 Gb/s / 1,063 Gb / s 2.1310 Nm/ 1550 nm laser i fotodetektor PIN/APD do transmisji danych zł53.67

zł50.98